Ledare och funktionärer

Här du kontaktuppgifter till ledare och funktionärer i vår kår. Alla ledare och funktionärer nås på uven@mscout.se

Spårare spararledare@mscout.se

Sara Narveby

E-post: sara@lillasara.se
Mobil:
073-839 26 58

Ledare

Robert Piirainen

E-post: robert_piirainen@hotmail.com
Mobil:
070-283 24 39

Ledare

Malin Sundin

E-post: malin.sundin@gmail.com
Mobil:
072-320 83 96

Ledare

Julia Arnfridsdotter

E-post: julia.arnfridsdotter@live.se
Mobil:
070-550 60 07

Ledare

Anna Elmerfeldt Wallinder

E-post: annaelmerfeldt@gmail.com
Mobil:
073-600 17 69

Ledare

Daniel Widén

E-post: danne.widen@gmail.com
Mobil:
070-2031207

Ledare

Niklas Bergman

E-post: nibergman@gmail.com
Mobil:
070-328 18 73

Ledare

Karl Pontén

E-post: karlponten@hotmail.com
Mobil:
0738388829

Ledare

Lina Pontén

E-post: lina.ponten@hotmail.com
Mobil:
070-324 05 14

Ledare

Michael Widén

E-post: micwi@hotmail.com
Mobil:
070-670 71 26

Ledare

Malin Widén

E-post: Jag_71_89@hotmail.com
Telefon:
070-267 93 71

Ledare

Upptäckare upptackarledare@mscout.se

Åsa Pontén

E-post: asa.ponten@bahnhof.se
Mobil:
070-312 68 10

Ledare, sekreterare

Malin From

E-post: from.malin@gmail.com
Mobil:
073-054 05 12

Ledare

Anders From

E-post: anders.from01@gmail.com
Mobil:
070-3165564

Ledare

Torbjörn Farm

E-post: tobbefarm@gmail.com
Mobil:
070-682 84 04

Ledare

Lisa Franke

E-post: lisafranke@live.se
Mobil:
070-554 37 37

Ledare

Clara Nylander

E-post: claranylander@hotmail.com
Mobil:
070-207 76 50

Ledare

Oscar Castenäs

E-post: ogge_c@hotmail.com
Mobil:
070-264 81 87

Ledare

Anna Henriksson

E-post: anna.g.henriksson@gmail.com
Mobil:
073-730 05 44

Ledare

Äventyrare aventyrarledare@mscout.se

Sämi Fahoum

E-post: sevosam@gmail.com
Mobil:
073-6129605

Ledare

Erik Wallin

E-post: wallin.erik@live.se
Mobil:
070-5918854

Ledare, vice ordförande

Ingrid Nylander

E-post: ingrid.m.nylander@gmail.com
Mobil:
073-808 61 61

Ledare, ledamot

Anders Klasson

Äventyrarledare
E-post: anderslbb@icloud.com
Mobil:
070-3941390

Ledare

Olle Petersson

E-post: ollpe@hotmail.com
Telefon:
060-57 94 24
Mobil:
070-1916823

Ledare

Amanda Viberg

E-post: amandavib@live.se
Mobil:
076-145 82 83

Ledare

Utmanare utmanarledare@mscout.se

Jonatan From

E-post: jonatan.from@outlook.com
Mobil:
073-8043496

Ledare, kårordförande

Carl Tormyr

E-post: calle.tormyr@gmail.com
Mobil:
073-0447004

Ledare